Márki-Zay Péter kiosztotta a Pesti Srácok börtönnel fenyegetőző főszerkesztőjét – „A demokrácia már csak ilyen. Tessék szokni!”

Márki-Zay Péter közösségi oldalán reagált Huth Gergely bejegyzésére, amelyben a Pesti Srácok felelős szerkesztője azt írta: „ha megpróbálják elvitetni Orbán Viktort, százezrek fognak fellázadni”. A politikus szerint a büntetőjogi felelősségről kizárólag a hatóságok és a bíróságok dönthetnek.

Márki-Zay Péter kiosztotta a Pesti Srácok börtönnel fenyegetőző főszerkesztőjét – „A demokrácia már csak ilyen. Tessék szokni!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!