Komoly személyi átalakításokat hajtott végre az államigazgatásban Magyar Péter: a kormányfő tizenhárom minisztériumban összesen huszonhét helyettes államtitkárt mentett fel, miközben ötvenhárom új vezetőt nevezett ki a pozíciókba. A péntek esti Magyar Közlönyben megjelent határozatokból az is kiderül, hogy a kabinet tizenegy magas rangú tisztviselőt vett át a korábbi Orbán-kormánytól.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu