Még meg sem jelent, sokfelé máris betilthatják a GTA 6-ot

A GTA 6 már a megjelenése előtt komoly vitákat vált ki. Úgy tűnik, a Rockstar nyílt világú kasszasikere több országban sem jelenhet meg hivatalosan, ami igencsak keserű hír lenne az ottani rajongóknak.

Még meg sem jelent, sokfelé máris betilthatják a GTA 6-ot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Instylemen

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!