Kivezette a kormány a védett árat, 600 forint alatt maradhat az üzemanyag

Szombattól megszűnt az üzemanyagok úgynevezett védett ára Magyarországon: a kormány kivezette azt a mechanizmust, amelynek célja az volt, hogy a hazai üzemanyagárak ne haladják meg a környező országok átlagát. Az intézkedés első napján ugyanakkor tovább csökkentek az árak, és a szakértők szerint jó esély van arra, hogy a benzin és a dízel ára tartósan 600 forint alatt maradjon, tudósított az RTL.

Kivezette a kormány a védett árat, 600 forint alatt maradhat az üzemanyag

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!