Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására – írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebook-oldalán, amit az MTI szúrt ki.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk