Magyarország részese lett az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak

Kapitány István szerint Magyarország 700 MW új tárolói kapacitás létrehozásával veszi ki a részét.

Magyarország részese lett az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!