Aleksandar Vučić szerb elnök bejelentette, hogy már csak néhány hétig tölti be államfői tisztségét, ezt követően benyújtja lemondását. A Szabad Magyar Szó beszámolója szerint a politikus a Belgrádban rendezett, „Szerbia, egy család” elnevezésű nagygyűlésen arról is beszélt, hogy valószínűleg utoljára szól ennyi emberhez köztársasági elnökként.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio