Aleksandar Vucic szerb elnök bejelentette, hogy néhány héten belül lemond
A szerb elnök ugyanakkor marad a politikában. Jövő májusban járna le a mandátuma, az alkotmány szerint harmadszor már nem lehet elnök. Már korábban utalt rá, és most is sokan azt valószínűsítik, hogy újra miniszterelnök lenne.
- Hirdetés -
