Aleksandar Vučić bejelentette, hogy már csak néhány hétig marad köztársasági elnök, utána lemond
Azt is mondta, előrehozott elnökválasztást és parlamenti választást tartanak hamarosan, ő pedig az elnöki posztról távozva is aktív politikai szereplő marad. Szerb lapok azt találgatják, hogy megpróbálhat visszaülni a kormányfői székbe.
- Hirdetés -
