Aleksandar Vucic szerb elnök bejelentette, hogy néhány héten belül lemond

A szerb elnök ugyanakkor marad a politikában. Jövő májusban járna le a mandátuma, az alkotmány szerint harmadszor már nem lehet elnök. Már korábban utalt rá, és most is sokan azt valószínűsítik, hogy újra miniszterelnök lenne.

Aleksandar Vucic szerb elnök bejelentette, hogy néhány héten belül lemond

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!