Lemond Szerbia elnöke – 14 év után

Ezt maga a szerb államfő jelentette be szombaton Belgrádban, a Szerbia – egy család elnevezésű nagygyűlésen.

Lemond Szerbia elnöke – 14 év után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!