Botrányt csaptak az elhunyt beteg gyászoló rokonai a kórházban – Rendőrségi eljárás indult
Büntetőeljárást indított a Bihar megyei rendőrség azután, hogy egy elhunyt páciens hozzátartozói botrányt csaptak a Nagyváradi Megyei Kórházban.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Büntetőeljárást indított a Bihar megyei rendőrség azután, hogy egy elhunyt páciens hozzátartozói botrányt csaptak a Nagyváradi Megyei Kórházban.
- Hirdetés -