Eltűntek hárman a Dunában – könyörgőre fogja a rendőrség

Három ember tűnt el a Dunában szombaton, egyikük holttestét megtalálták, kettőt még keresnek - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a Facebook-oldalán.

Eltűntek hárman a Dunában – könyörgőre fogja a rendőrség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!