Botrányt csaptak az elhunyt beteg gyászoló rokonai a kórházban – Rendőrségi eljárás indult

Büntetőeljárást indított a Bihar megyei rendőrség azután, hogy egy elhunyt páciens hozzátartozói botrányt csaptak a Nagyváradi Megyei Kórházban.

Botrányt csaptak az elhunyt beteg gyászoló rokonai a kórházban – Rendőrségi eljárás indult

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!