Kapitány István a Paksi Atomerőműnél intézkedett a hőség miatt, hogy biztonságos maradjon az ország villamosenergia-ellátása
A Duna magas vízhőmérséklete miatt teljesítménycsökkentést vezettek be, de a gazdasági és energetikai miniszter szerint az emberek ebből közvetlenül semmit nem fognak érzékelni.
- Hirdetés -
