Kapitány István a Paksi Atomerőműnél intézkedett a hőség miatt, hogy biztonságos maradjon az ország villamosenergia-ellátása

A Duna magas vízhőmérséklete miatt teljesítménycsökkentést vezettek be, de a gazdasági és energetikai miniszter szerint az emberek ebből közvetlenül semmit nem fognak érzékelni.

Kapitány István a Paksi Atomerőműnél intézkedett a hőség miatt, hogy biztonságos maradjon az ország villamosenergia-ellátása

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!