Az adatközpontok keresztben nyelték el a bitcoin-hálózat energiaigényét – több százezer hordó olajegyenérték tűnik el bennük évente
Furcsa szimbiózis épül ki az energiaipar és az adatközpontok között: technológia nem létezhet saját energiatermelés nélkül.
- Hirdetés -
