Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Franciaország simán legyőzte Norvégiát, csoportelsőként jutott tovább

A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább, riválisa pedig másodikként. A franciák kedden egy csoportharmadikkal találkoznak New Yorkban a nyolcaddöntőbe jutásért, míg a norvégok ugyanazon a napon Elefántcsontparttal csapnak össze Dallasban. A szövetségi kapitányukat, Didier Deschamps-ot édesanyja temetése miatt nélkülöző franciák az első másodperctől fogva hatalmas erőket mozgósítottak annak érdekében, hogy minél előbb eldöntsék a találkozót. Mbappé 21 másodperc után egy villámgyors támadás végén jobbról, hat méterről a lécet találta el, majd a negyedik perc végén Selviknek akadt védenivalója Koné 15 méteres kísérleténél. A […] A Franciaország simán legyőzte Norvégiát, csoportelsőként jutott tovább nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu