A spanyolok és a zöld-fokiak jutottak tovább a H csoportból

Spanyolország és az újonc Zöld-foki Köztársaság válogatottja jutott a legjobb 32 közé a labdarúgó-világbajnokság H csoportjából a pénteki, harmadik fordulót követően. Az Európa-bajnok együttes 1-0-ra legyőzte Uruguayt, amely így kétszeres világbajnokként csak harmadikként zárt a négyesben, ráadásul két pontjával esélye sem maradt arra, hogy a 12 csoportból a legjobb nyolc között zárjon. Ezzel szemben az afrikai gárda gól nélküli döntetlent játszott Szaúd-Arábiával, így három döntetlennel szerezte meg a négyes biztos továbbjutást jelentő második helyét. A spanyolok csütörtökön a J jelű négyes második helyezettjével találkoznak a nyolcaddöntőbe jutásért Los Angelesben, míg a zöld-fokiak pénteken a címvédő Argentínával csapnak össze Miamiban. A […] A A spanyolok és a zöld-fokiak jutottak tovább a H csoportból nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

A spanyolok és a zöld-fokiak jutottak tovább a H csoportból

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!