Hőkupola: vízkorlátozást vezettek be több Pest megyei településen
Első fokú vízkorlátozást vezetett be több Pest megyei település a rendkívüli hőség és a megugró vízfogyasztás miatt. A Telex beszámolója szerint Erdőkertesen, Őrbottyánban, Szadán és Veresegyházon a csapadékhiány, valamint a hőkupola okozta extrém meleg indokolta az intézkedéseket, amelyek egyes helyeken csak ajánlások, máshol azonban kötelező korlátozások formájában léptek életbe.
- Hirdetés -
