Végleg kivezetik a védett üzemanyagárakat! – Akár 150 milliós büntetést is kaphatnak a trükköző benzinkutak
Szombaton hivatalosan is hatályba lép a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvény, miután a friss jogszabály feketén-fehéren megjelent a pénteki Magyar Közlönyben. A hivatalos indoklás szerint a nemzetközi energiapolitikai helyzet végre javulást mutat, így már abszolút nem indokolt a benzin és a gázolaj hatósági árainak fenntartása.
- Hirdetés -
