Szombaton hivatalosan is hatályba lép a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvény, miután a friss jogszabály feketén-fehéren megjelent a pénteki Magyar Közlönyben. A hivatalos indoklás szerint a nemzetközi energiapolitikai helyzet végre javulást mutat, így már abszolút nem indokolt a benzin és a gázolaj hatósági árainak fenntartása.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk