Szombattól megszűnik a hatósági üzemanyagár Magyarországon

A nemzetközi energiapolitikai helyzet javulásával indokolták a döntést.

Szombattól megszűnik a hatósági üzemanyagár Magyarországon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!