Dögös klipet forgattak az X-Faktor sztárjai, Belano és Mihályfi Luca
Belano és Mihályi Luca új projekttel rukkoltak ki: a rapper és az énekesnő a „Gyere rám” című dalukhoz forgattak videóklipet. A forró hangulatú klipben szemtelenül jól néznek ki,:Luca, szokás szerint, megvillantotta tökéletes alakját egy arany szerelésében, de Belanónak sem kell szégyenkeznie.
- Hirdetés -
