Jogosítvány 65 év felett: emiatt veheti el az orvos a vezetői engedélyt
A jogosítványt nem az életkor miatt vonják be, hanem azért, mert az orvosnak kötelessége megóvni a pácienst és a közlekedés többi résztvevőjét.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A jogosítványt nem az életkor miatt vonják be, hanem azért, mert az orvosnak kötelessége megóvni a pácienst és a közlekedés többi résztvevőjét.
- Hirdetés -