A jogosítványt nem az életkor miatt vonják be, hanem azért, mert az orvosnak kötelessége megóvni a pácienst és a közlekedés többi résztvevőjét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!