Jogosítvány 65 év felett: emiatt veheti el az orvos a vezetői engedélyt

A jogosítványt nem az életkor miatt vonják be, hanem azért, mert az orvosnak kötelessége megóvni a pácienst és a közlekedés többi résztvevőjét.

Jogosítvány 65 év felett: emiatt veheti el az orvos a vezetői engedélyt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!