Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kitört a pánik a németeknél a vb-n, rettegnek a kieséstől

Németországban pánikhangulat tört ki válogatottjuk Ecuador elleni világbajnoki veresége után. A sajtó Julian Nagelsmann szövetségi kapitányt és Manuel Neuert külön is kikezdte, de a többi játékos hozzáállásával sem voltak elégedettek. Mindeközben Leon Goretzka összekeverte az ecuadori zászlót a némettel.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu