Kitört a pánik a németeknél a vb-n, rettegnek a kieséstől

Németországban pánikhangulat tört ki válogatottjuk Ecuador elleni világbajnoki veresége után. A sajtó Julian Nagelsmann szövetségi kapitányt és Manuel Neuert külön is kikezdte, de a többi játékos hozzáállásával sem voltak elégedettek. Mindeközben Leon Goretzka összekeverte az ecuadori zászlót a némettel.

Kitört a pánik a németeknél a vb-n, rettegnek a kieséstől

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!