Németországban pánikhangulat tört ki válogatottjuk Ecuador elleni világbajnoki veresége után. A sajtó Julian Nagelsmann szövetségi kapitányt és Manuel Neuert külön is kikezdte, de a többi játékos hozzáállásával sem voltak elégedettek. Mindeközben Leon Goretzka összekeverte az ecuadori zászlót a némettel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport