A szenvedélybetegség nem megy nyári szünetre – Ülésezett a KEF
A Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) ülésén az ÉN-KÉP-TÉR Alapítvány kuratórium elnöke, Magvas Zoltán úgy értékelt, hogy „aktív évet zárt a KEF a tavalyi esztendővel”. – Sok munkával, megkereséssel telt a év. Folytattuk a megkezdett teendőinket a szenvedélybetegségekkel elleni küzdelemben, ahogy azt idén is tesszük. A […] A A szenvedélybetegség nem megy nyári szünetre – Ülésezett a KEF bejegyzés először Tapolcai Media-én jelent meg.
- Hirdetés -
