Porga Gyula polgármester Facebook-bejegyzésben közölte, hogy levette a csütörtöki közgyűlés napirendjéről az Aranyos-völgy területére tervezett lakóparkkal kapcsolatos döntést. Ezt írta: „Akik közcélú, zöld területek védelmében gyűjtenek aláírásokat, azok súlyosan félrevezetik a veszprémieket. A városi rendezési terv több, mint harminc éve, 1993-ban jelölte ki beépíthetőnek ezt a területet…” Itt álljunk meg egy pillanatra! Ez ugyanaz az ARANYOS-VÖLGY – A polgármester elnapolta a döntést
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Veszprém Kukac