Karácsony Gergely: „Nemzeti lobogó és Pride-zászló is lesz az Erzsébet hídon”

A főpolgármester posztban tudatta.

Karácsony Gergely: „Nemzeti lobogó és Pride-zászló is lesz az Erzsébet hídon”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → MFor

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!