Döntött a kormány: nem az Alföldön, hanem Budapesten lesz az új Közlekedési Múzeum
Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum - jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum - jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter.
- Hirdetés -