Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum - jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio - Ingatlan
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!