Döntött a kormány: nem az Alföldön, hanem Budapesten lesz az új Közlekedési Múzeum

Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum - jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter.

Döntött a kormány: nem az Alföldön, hanem Budapesten lesz az új Közlekedési Múzeum

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio - Ingatlan

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!