Járműjavítóban épül meg az új Közlekedési Múzeum

A miniszter szerint indokolatlan volt a beruházás Debrecenbe történő áthelyezésének terve.

Járműjavítóban épül meg az új Közlekedési Múzeum

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!