Több fürdőzőhöz is mentőt kellett hívni, miután lecsúsztak a 700 millióból épült csúszdákon a Sárvári Gyógyfürdőben
Az önkormányzat képviselőtestületi ülésen tárgyalta az ügyet.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az önkormányzat képviselőtestületi ülésen tárgyalta az ügyet.
- Hirdetés -