Több fürdőzőhöz is mentőt kellett hívni, miután lecsúsztak a 700 millióból épült csúszdákon a Sárvári Gyógyfürdőben

Az önkormányzat képviselőtestületi ülésen tárgyalta az ügyet.

Több fürdőzőhöz is mentőt kellett hívni, miután lecsúsztak a 700 millióból épült csúszdákon a Sárvári Gyógyfürdőben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Itthon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!