Több fürdőzőhöz is mentőt kellett hívni, miután lecsúsztak a 700 millióból épült csúszdákon a Sárvári Gyógyfürdőben
Az önkormányzat képviselőtestületi ülésen tárgyalta az ügyet.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Itthon
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!