Magyar Péter még ellenzéki politikusként, a 2024-es és 2025-ös tikkasztó nyári hőhullámok idején egy digitális hőmérővel felszerelkezve járta be a kórházakat, és rántotta le a leplet arról, hogy a klímaberendezések hibája vagy teljes hiánya miatt a legkritikusabb betegellátó terek is elviselhetetlenné váltak. A miniszterelnök és Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter most csütörtökön az Uzsoki Utcai Kórházból jelentkeztek be, és nem mindennapi módon a sajtónyilvánosság előtt egy tűzlétrán mászott fel a kórház tetejére, hogy személyesen győződjön meg a folyadékhűtő és a klímarendszer állapotáról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL