Középiskolás diákok építettek MI-alapú ködkamrát Győrben
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító és fényszennyezésmérő műszer is szerepelt azok között a fejlesztések között, amelyeket a Mobilis Interaktív Élményközpont és a Széchenyi István Egyetem STEM Akadémiájának diákjai mutattak be. A program célja az volt, hogy a középiskolások valódi kutatás-fejlesztési projektekben próbálhassák ki magukat.
- Hirdetés -
