Tőzsdenyitás Június 25. – A BUX zöldben kezdett, az OTP száguld, a Richter is pluszban áll
Lendületesen indult a csütörtök reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első óra végén 139 093,34 ponton állt. Az OTP és a Richter pluszban kezdett. A Mol és a Richter árfolyama gyengült a reggeli indulásnál. A 4iG emelkedett, az OPUS részvényei mínuszban. A részvénypiac forgalma az első óra végén 3,5 milliárdnál járt. A Tőzsdenyitás Június 25. – A BUX zöldben kezdett, az OTP száguld, a Richter is pluszban áll
- Hirdetés -
