Beesett a Telekom, a Richter viszont nagyot megy a tőzsdén

A BUX és a vezető részvények emelkedtek.

Beesett a Telekom, a Richter viszont nagyot megy a tőzsdén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Privátbankár

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!