Mérgező gáz miatt riasztották a hatóságot Hajdú-Biharban, mérés is igazolta, amitől mindenki tartott!
Több riasztás is befutott a katasztrófavédelemhez szerdán. Debrecenben mérgező gáz, Püspökladányban pedig egy lángoló klíma adott munkát a tűzoltóknak.
- Hirdetés -
