Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

Julen Lopetegui, a katariak szövetségi kapitánya a Bosznia-Hercegovinától elszenvedett 3–1-es vereség után: – Döntő momentum volt a korai első góljuk, és persze az, hogy két korai hibánkból előnyt kovácsoltak. A folytatásban nagyon sok szép dolgot láttam a csapattól, de az élet nem honorálta az erőfeszítéseinket. A játékosaim többet érdemeltek volna: a szívüket adták, nehéz helyzetben is képesek voltak talpra állni, és már az első félidőben volt annyi helyzetünk, hogy akár egyenlítsünk. Sajnos nem sikerült.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu