José Luis Abalos spanyol exközlekedési minisztert 24 év börtönbüntetésre ítélték korrupció miatt a Covid–19 idején
A spanyol Legfelsőbb Bíróság elítélte José Luis Abalos exközlekedési minisztert egy korrupciós ügyben, amely orvosi maszkok vásárlásával kapcsolatos a Covid–19 világjárvány idején.
- Hirdetés -
