„Rendőrök állították elő, majd őrizetbe vették!” – Újabb fideszes nagyhal akadt horogra a vármegyei korrupciós hajtóvadászatban, bajban Fonyód egykori polgármestere

Hidvégi József, Fonyód egykori fideszes polgármestere szerdán rendőrségi bilincsben, gyanúsítottként szembesült az elmúlt évek kétes üzleteinek következményeivel. A Balaton-parti város egykori első embere ellen indított eljárás az önkormányzati cég, az FVFVÜ gazdálkodását érintő, százmilliókra rúgó pénzügyi visszaélések hálóját bontja ki a hatóságok előtt.

„Rendőrök állították elő, majd őrizetbe vették!” – Újabb fideszes nagyhal akadt horogra a vármegyei korrupciós hajtóvadászatban, bajban Fonyód egykori polgármestere

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ContextUs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!