Felvidéki és kárpátaljai zarándokok töltötték meg a pozbai Szentkút-kegyhelyet
A hívő közössége a pozbai Mária-kegyhelyen gyülekezett. A több mint félezer zarándokot Wurczer Péter kántor, a magyar nyelvű alkalmak kezdeményezője és egyik szervezője köszöntötte az ez évben második alkalommal megszervezett magyar nyelvű szentmi...
- Hirdetés -
