Orvosról orvosra járt a Megasztár felfedezettje: „Hosszú kálvária után derült ki, mi a baj...”
Tóth Abigél visszatalált önmagához, és boldogabb, mint valaha! Az énekesnő számára a Megasztár nem csak sikert hozott, hanem szerelmet is, és bár a közelmúltban egészségi problémákkal küudött, mostanra egészségesebb életmódra váltott, és megtalálta az egyensúlyt. Nemrég újra elkezdett edzeni is, hogy bomba formába lendüljön!
- Hirdetés -
