Meghalt a világbajnokokat nevelő Takács Antal
Hosszan tartó, súlyos betegség elhunyt az UTE vívómestere, Takács Antal. A 82. évében meghalt edző Stefanek Gertrúd és Székely Zoltán világbajnok vívók trénere volt, de 30 évet Németországban is dolgozott. Visszatérése után elsősorban öttusázókkal foglalkozott a lila-fehér egyesületben, de a vívószakosztály munkájában is segédkezett.
- Hirdetés -
