A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban
Az olaszországi hőhullám az Uffizi-képtár működését is megbénította: előbb korlátozták a látogatók számát, majd teljes napra fel is függesztették a belépést. A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban
- Hirdetés -
