A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban

Az olaszországi hőhullám az Uffizi-képtár működését is megbénította: előbb korlátozták a látogatók számát, majd teljes napra fel is függesztették a belépést. A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban

A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!