Felfüggesztik a debreceni Semcorp működését
“A környezetvédelmi hatóság felfüggeszti a Semcorp tevékenységét! Nincs kivétel. A szabályok betartása mindenkire kötelező!” – jelentette be a Facebook-oldalán Debrecen fideszes polgármestere. Papp László – most, hogy már nem kell az akkugyármániás Orbán-kormány döntéseit védenie – még reggel, az újabb szennyezés kapcsán ígérte meg, hogy “aki Debrecen környezetvédelmi szabályait nem tartja be, annak büntetőjogi következményekkel […]
- Hirdetés -
